Rozliczenie dochodu z Holandii
: 7 lut 2016, o 17:14
Witam,
wynagrodzenie zasadnicze = 3035 €
zaliczka na podatek i ub. społ. = 422 €
Liczba dni = 71
Liczba miesięcy = 3
Średni kurs za III kwartał = 4,1879 PLN
Diety = 71 x 50 x 0.30 = 1065 €
Przychód = 3035 - 1065 = 1970 €
Przychód w PLN = 1970 x 4,1879 = 8250,163 PLN
Koszty uz. przych. = 3 x 111,25 = 333,75 PLN
Dochód = 8250,16 - 333,75 = 7916,41 PLN
Podatek = (422x 5,35) / 36,50 = 61,85 €
Podatek w PLN = 61,85 x 4,1879 = 259,02 PLN
Przychód w PLN wpisuję do 9.a
Koszty uz. przych. do 9.b
Podatek do poz. 10
w PIT/0 poz. 43 program wyliczył 609,84
PIT-36 poz. 224 i 225 mam 0
1. Czy mogę prosić o sprawdzenie poprawności?
2. Za co odejmuje się ulgę kup?
wynagrodzenie zasadnicze = 3035 €
zaliczka na podatek i ub. społ. = 422 €
Liczba dni = 71
Liczba miesięcy = 3
Średni kurs za III kwartał = 4,1879 PLN
Diety = 71 x 50 x 0.30 = 1065 €
Przychód = 3035 - 1065 = 1970 €
Przychód w PLN = 1970 x 4,1879 = 8250,163 PLN
Koszty uz. przych. = 3 x 111,25 = 333,75 PLN
Dochód = 8250,16 - 333,75 = 7916,41 PLN
Podatek = (422x 5,35) / 36,50 = 61,85 €
Podatek w PLN = 61,85 x 4,1879 = 259,02 PLN
Przychód w PLN wpisuję do 9.a
Koszty uz. przych. do 9.b
Podatek do poz. 10
w PIT/0 poz. 43 program wyliczył 609,84
PIT-36 poz. 224 i 225 mam 0
1. Czy mogę prosić o sprawdzenie poprawności?
2. Za co odejmuje się ulgę kup?